<- Wstecz
Czy masz firmę jaką pragnęłaś mieć?
Pamiętasz jak marzyłaś o tym żeby pójść na swoje, spełniać marzenia , działać kreatywnie mieć firmę, która da Ci wolność?
Chciałaś tworzyć, robić coś nowego, być lepszą od konkurencji i przyciągnąć do siebie duże grono klientów?
Pamiętasz jeszcze o tych marzeniach?
Wielu przedsiębiorców ślubnych zaczynało od pięknych ideałów, a potem zderzyło się z brutalną rzeczywistością…
Codziennie zachodzisz w głowę jak poprawić wizerunek, jakość swoich usług, co robić, żeby Pary Młode szukające usługodawcy Cię zauważyły.
W końcu ktoś Cię zauważył, czytasz e-mail odpowiadasz, przesyłasz ofertę i co, zupełna cisza, grochem o ścianę. Zastanawiasz się co jest nie tak, myślisz włożyłam tyle pracy, przygotowałam ofertę a w zamian nawet dziękuję nie otrzymałam.
W swoją pracę wkładasz całe serce. To Twoja pasja i jesteś profesjonalistką w swoim fachu.
Często musisz się zmagać z roszczeniowymi klientami, którzy chcą tylko niższej ceny, leniwymi pracownikami, prawem , płaceniem podatków… A zarobki? Niższe niż na etacie.

Ciężko pracujesz bo chcesz żyć lepiej i ładniej, przecież po to zakładałaś swój biznes.
Skupiasz się na doskonaleniu swojej twórczej pasji , zarobione pieniądze inwestujesz w firmę bo chcesz być na czasie i mieć więcej innowacji niż ma Twoja konkurencja. Mniej uwagi przywiązujesz do rozwoju biznesowego i osobistego, bo na to nie starcza Ci już pieniędzy. Niestety ale popełniasz bardzo duży błąd, na swoim trzeba zadbać na równi o wszystkie aspekty biznesu bo później przychodzi frustracja, zmęczenie, niezadowolenie, brak klientów, strach o jutro i wstyd, że sobie nie radzisz…
Praca w branży ślubnej nie ma nic wspólnego z powtarzalnością i monotonią, nienormowany czas pracy, gdzie często ilość godzin przepracowanych w weekendy przekracza limit przyjęty na cały tydzień.
Wiemy jak wygląda życie przedsiębiorcy ślubnego bo sami przez to przechodziliśmy… Ale wiemy też, że można inaczej!
  • Text Hover
Bardzo się cieszę, że tu jesteś i czytasz mojego bloga, jeżeli temat Cię zainteresował to historię jak wyglądała droga do sukcesu w firmie Ewis Dekoracje opisałam w mojej autorskiej książce Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać”, którą znajdziesz TUTAJ.