MATERIAŁY BEZPŁATNE DO POBRANIA

AKADEMIA/EWIS DEKORACJE
W tej kategorii będę dzielić się z Tobą moimi najlepszymi bezpłatnymi prezentami, które będą pojawiać się sukcesywnie.
  • Text Hover
Bezpłatny rozdział książki
"Jak z sukcesem prowadzić firmę i zarabiać?"
To pierwszy na rynku podręcznik biznesowy, napisany przez dekoratora.stylistę przeznaczony dla przedsiębiorców w branży ślubnej, którzy chcą wynieść swój biznes na wyższy poziom

Z darmowego rozdziału poznasz podstawy budowania marki i określisz jej archetyp.
  • Text Hover
Unikalna propozycja sprzedaży!
Rynek firm ślubnych w internecie staje się coraz większy i co za tym idzie, staje się coraz bardziej wymagający. Na tak zatłoczonym rynku Twoja firma wyróżni się tylko wtedy, gdy wśród ofert konkurencji wyłuskasz swoje Unique Selling Proposition, w skrócie (USP)
  • Text Hover
Twój idealny klient!
Dzięki poznaniu idealnej persony możesz prowadzić skuteczniejsze działania marketingowe. Co oczywiście przełoży się na zyski firmy.

Jeżeli poświęcisz czas i energię na rozsądne planowanie i położenie odpowiednich fundamentów pod swój biznes, tym większa bedzie szansa na jego powodzenie.
  • Text Hover
Czy Ty blokujesz rozwój swojego biznesu?!
Czy wiesz, że na swoim to Ty jesteś odpowiedzialna za to, jak rozwija się Twój biznes i za decyzje jakie podejmujesz oraz jaki system stworzysz? 

Tak firma to system, który działa jak naoliwiona maszyna, inaczej będziesz kręcić się w kółko i stać w miejscu sfrustrowana i zdołowana, że Ci nie idzie. 

Sprawdź jak jest u Ciebie. 
W tym celu przygotowałam test online, który pomoże Ci ocenić, jak stoisz w biznesie oraz zobaczysz czy blokujesz rozwój swój i firmy.