Dekoracja kościoła
Dekoracja kościołów na ślub Rzeszów
Ślub to wyjątkowe wydarzenie, wymagające niecodziennej oprawy - zwłaszcza, jeśli sakramentalne "tak" wypowiadamy przed ołtarzem, w murach świątyni. Takie wnętrza rządzą się swoimi prawami, bez względu na to, czy są to budowle nowoczesne, czy bardzo stare, zabytkowe, istnieje jednak kilka niepisanych zasad, które sprawdzą się na każdej uroczystości ślubnej i będą stanowić wspaniałą oprawę tej wyjątkowej chwili. Dekoracja kościoła na ślub, którą możemy przygotować m.in. na zlecenie klientów z Rzeszowa, powinna być subtelna i wyważona, aby podkreślić wyjątkowość miejsca i podniosłość chwili, ale warto zadbać również o to, by pięknie prezentowała się na zdjęciach i zachwyciła przybyłych gości.
Dekoracje kwiatowe w kościele
Najpopularniejszym elementem dekoracji kościołów są kwiaty w postaci klasycznych bukietów, kompozycji ułożonych na stojakach albo bardziej awangardowych, np. umieszczonych w szklanych kloszach. Przy wyborze kwiatów do dekoracji postaw na sezonowość - wiosną i latem, kiedy dostęp do świeżych roślin jest nieograniczony, możecie dowolnie wybierać spośród gatunków, natomiast jesienią i zimą warto zdecydować się na uzupełnienie kompozycji wieńcami z drzew iglastych, świecami i lampionami, które wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny klimat. Ważnym elementem ślubnej oprawy jest również dekoracja wejścia do kościoła oraz ław dla gości. Tutaj też świetnie sprawdzą się elementy kwiatowe, mini bukiety i kokardy, wszystko utrzymane w kolorach czystej bieli, pastelowego różu i beżu. Droga prowadząca do ołtarza będzie prezentować się efektownie wyścielona jednolitym dywanem, który może być w kolorze białym, czerwonym bądź innym.
Dekoracje kościoła na ślub - Rzeszów
Kompleksowa i profesjonalna dekoracja kościoła będzie wspaniałym tłem dla nowożeńców podczas składania przez nich przysięgi małżeńskiej i innych ważnych momentów w trakcie uroczystości zaślubin. Przystrojone na biało krzesła dla małżonków i ławy dla gości oraz rozstawione w różnych miejscach bukiety ze słoneczników, róż, lilii, goździków czy innych kwiatów będą ozdobą każdego zdjęcia ze ślubu, jak również filmu nagranego przez kamerzystę.
Przygotowania do ceremonii ślubnej wymagają mnóstwa czasu i zaangażowania, dlatego kwestię dekoracji kościoła warto zlecić firmie w tym wyspecjalizowanej. Planujecie ślub w Rzeszowie i nie wiecie komu powierzyć stworzenie wyjątkowej oprawy? Nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły zrealizuje dla Was firma Ewis Dekoracje. Oferujemy kompleksową oprawę dekoratorską oraz florystyczną i podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Na swoim koncie mamy wiele różnorodnych realizacji, zarówno bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych. Wszystkie dekoracje kościołów przygotowujemy w porozumieniu z naszymi klientami, biorąc pod uwagę ich oczekiwania dotyczące rodzaju kwiatów, ilości naturalnej zieleni, jak również rodzaju oraz liczby innych ozdób i dodatków. Nasi klienci z Rzeszowa często wybierają lampiony i świece, różnego rodzaju dodatki w kształcie serca, jak i ozdobne wstążki. Niezależnie od rodzaju dekoracji na ślub staramy się, aby wszyscy byli zadowoleni z końcowego efektu.