Dekoracja sal weselnych
Dekoracje sal weselnych Rzeszów, Jasło, Łańcut
Delikatne, pastelowe kolory, okrągłe stoły, balony z helem unoszące się pod sufitem. Czy każda sala weselna musi wyglądać tak samo? Oczywiście, że nie. Dekoracje ślubne sal weselnych to kwestia bardzo indywidualna, zależna od gustu i preferencji pary młodej. 

Motyw przewodni dekoracji sali weselnej
W dekoracji sali weselnej warto postawić na jeden motyw przewodni i dobrać go do swoich upodobań - lubicie styl rustykalny? Wybierzcie naturalne tkaniny, np. lniane obrusy, które lubią się z elementami drewnianymi, do tego świeże cięte kwiaty, wyglądające jak zerwane wprost z ogrodu i patery z owocami na stołach. Marzycie o weselu na prawdziwej balowej sali? Ozdoby w kolorze szlachetnej bieli, wazony pełne róż i świece na stołach sali weselnej pomogą w uzyskaniu spektakularnego efektu.
Dekoracje sali weselnej - Rzeszów, Jasło, Łańcut
Niezależnie od tego, gdzie planujecie swoje przyjęcie weselne – czy będzie to Rzeszów, Łańcut, Jasło czy też inne miasto w Polsce, nie zapomnijcie o tym ważnym elemencie przygotowań, jakim jest ślubna dekoracja sali. W ładnie udekorowanym pomieszczeniu Wy i Wasi goście będziecie czuć się dobrze i komfortowo, a różnego rodzaju ładne ozdoby nie tylko umilą wspólnie spędzony czas, ale również zostaną uwiecznione na ślubnych fotografiach. Zastanawiając się, jak ma wyglądać Wasza dekoracja, powinniście znaleźć jeden motyw przewodni, który będzie przewijał się w różnych miejscach sali weselnej. Może to być np. konkretny rodzaj kwiatów, np. gerbera, róża czy eustoma, mogą to też być świece, wianki, girlandy czy ciekawe ozdoby z drewna. Możecie wybrać również motyw nawiązujący do aktualnej pory roku – wiosną będzie to np. świeży bez czy konwalie, latem – lawenda albo polne kwiaty, a jesienią – wrzos lub dynie. Pomysłowe dekoracje ślubne sal weselnych na pewno nie umkną uwadze gości.
Dekoracja sali to nieodzowny element weselnej układanki. Często jednak, w natłoku innych spraw, brakuje czasu na samodzielne przygotowania. Warto wtedy skorzystać z pomocy profesjonalistów, dla których dekoracje ślubne to prawdziwa pasja. Wyjątkową oprawę weselną w Rzeszowie, Łańcucie, Jaśle i nie tylko zapewni Ewis Dekoracje. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko dekoracje sali weselnej - przygotujemy dla Was plener, weselny namiot, wnętrze kościoła, etc. Zajmujemy się również florystyką - wykonujemy flower boxy, bukiety, kwiatowe dekoracje i biżuterię, np. wianki i ozdoby na rękę.